Ing. Miloslav Šašek, DipMgmt.

Ing. Miloslav Šašek, DipMgmt.

Absolvent Západočeské University - obor Jaderně energetická zařízení, Open University a řady tuzemských i zahraničních kurzů a seminářů. Pracoval jako Manažer projektů pro střední Evropu v AGA GmbH. v Rakousku, jako ředitel společnosti AGA GAS Čechy a poté jako obchodní ředitel AGA GAS Česká Republika. V roce 2001 uvedl na český trh francouzskou společnost Air Liquide, kde následně působil jako obchodní ředitel. Air Liquide je světovou jedničkou v oblasti výroby technických plynů a aplikačních technologií. Od roku 2012 se věnuje jen výuce, přednáškové a konzultační činnosti, kde zúročuje své bohaté praktické zkušenosti z práce se zákazníky, v obchodu a v řízení společností.

Externě spolupracuje s významnými konzultačními firmami v ČR. Působil např. jako manažer tvorby a implementace projektu CRM v ČEZ, a.s. Působí i jako poradce nebo lektor výcviku KCM, systému péče o zákazníka, výcviku obchodních dovedností apod. pro některé společnosti na českém trhu.

Několik let působil též jako lektor Open University v oboru řízení vztahů se zákazníky. Od roku 2006 vyučuje na Vysoké škole finanční a správní v Praze předměty Řízení vztahů se zákazníky a Marketing. Vede a oponuje každým rokem desítky bakalářských a diplomových prací studentů. Od roku 2014 působí jako vyučující také na European School of Business Management a Cambridge School. Od roku 2018 spolupracuje jako lektor s Business Institut EDU, a.s.

Je autorem řady publikací, odborných knih, vysokoškolských skript, distančních studijních opor a mnoha příspěvků s tématikou řízení vztahů se zákazníky, úlohou a funkcí KCM.

Přednáší v těchto studijních programech:

Zpět na profily