Ing. Yvona Charouzdová, DBA

Ing. Yvona Charouzdová, DBA

Studovala na univerzitě v Praze a na univerzitě ve Velké Británii. Prošla celou řadou profesionálně zaměřených seminářů v Německu, Itálii, Holandsku a Rakousku. Pracovní zkušenosti získala na vedoucích pozicích v mezinárodní firmě Neumann International. Zabývala se zde poradenskou činností v oblasti vyhledávání špičkových manažerů, osob středního článku řízení a specialistů. Mezi další aktivity patřilo i řízení špičkových poradenských projektů v oblasti rozvoje řízení lidského potenciálu (vypracování a implementace hodnotících a motivačních systémů, odměňování podle výkonu, manažersko-personální audity a organizační poradenství). Dále se později v respektované bance zabývala koncepcí vzdělávacích programů a sama je pilotně lektorovala.

V současné době je ředitelkou společnosti Talent Management Center International a zároveň vede důležité projekty v této oblasti. Je rovněž ambasadorkou pro PR ve společnosti People Management Forum.

Jako trenérka se specializuje na workshopy zaměřené na zvyšování kvality lidských zdrojů, měkkých dovedností, vedení lidí, leadershipu a prodeje. Vede rovněž specializované tréninky se zaměřením na nábor pracovníků, strategický rozvoj lidských zdrojů, odměňování, a mezikulturní řízení společností. Koučuje špičkové manažery s vynikajícími výsledky.